Сте виделе ли камион со два волани и двајца возачи?

Едниот управува на задната оска, затоа што камионот е предолг за да може да се вози по обични патишта.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *