Сте виделе ли верижно кубење? Епа тоа се случува кога девојки се тепаат на аеродром

Не знаеме зошто, ама ова е најхаотичната тепачка. Важно се држат една со друга за косите..

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.