Што е ова? Киропрактичар или истерувач на демони? Што и да е, нѝ треба по еден третман

А, мајсторов ја извади цела нервоза на женава.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *