Што ли е „тајниот пијалак“ кој Џокович го доби од физиотерапевтот на „АТП Мастерс“?

На тенисерите им е дозволено да пијат пијалоци во текот на мечот, секако ако се дадени од некој од нивниот тим, но самиот начин на кој беше направен „тајниот пијалак“ предизвикува коментари и фама.

  • dime напиша:

    step od jagoda mu rastvara poso sabajleto go utnale od borovnica mu dale a borovnica go poti

  • Kosta напиша:

    Тој што го пишувал насловот нека се врати во прво одделение. се пишува Ѓоковиќ а не Џокович…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.