Што ли згрешил мажот за да добие ваков ќотек

Жена кога тепа сите дојдат и гледаат, зошто е поразлично ако беше обратно? Зошто никој не помага и сега?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Zoki напиша:

    Ne e zena. Tranvestit e

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *