Што можеш да направиш кога жена ти ќе те фати во стриптиз бар и ќе го направи ова?

Ќе се држиш за глава, тоа ќе правиш.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *