Што направи бе брат…Кога играте билјард со професионалецот Евгениј Буслаев губите без да имате шанса да играте

Со еден потег…

  • Васе напиша:

    Гледам и не ми се верува… Ако е ова точно, мајстор е, нема што!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *