Што побогу му се случи на шоферот за да направи вакво нешто?

Дали сонце му отиде во очите или доживеа срцев удар… Се надеваме дека е добар.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *