Што прават две жени во Јапонски филм, а притоа едната нема градник?

Ова не го замислувавте, така? Браво за режисерот!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Чкорче напиша:

    И сега кој од кого кради…. јапонциве од боливуд или обратно?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.