Што прави доставувач на храна во златара? Менува професија во крадец

Штета ќе беше да не се искористи оваа шанса.

  • Васе напиша:

    Оваа кражба му успеа, но до кога? Само е прашање на време кога ќе заврши во була! Баш читав во медиумите, сабајле во општина Аеродром во Скопје, некој тип опљачкал банка! И кај нас се случуваат вакви работе… Но и да го фатат, со новите измени на кривичниот законик, брзо ќе го пуштат, бидејќи не е „тешко дело“!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *