Што правите девојки? Каков ли е овој чуден јапонски концерт?

Се кладиме дека на мажите им е најубаво? Ама се најде една вистинска другарка ѝ ги покри гаќите на едната.

  • Васе напиша:

    Што е најтрагикомично, се гледа дека девојчињава дошле директно од школо на концерт (види униформа) или киднале од часови? Инаку што се однесува до музиката, мислам дека е поетична, послебно текстовите!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *