Што се случува кога ќе застрелаат некого во лице преку шофершајбна

Ако мислите дека шофершајбната постои можност да заштити, размислете уште еднаш.

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *