Страшно! Камионот изгуби контрола поради торнадо во Небраска

Торнада ја косеа Америка овој викенд и оваа случка можеше да заврши многу пострашно од ова…

  • Жарко Г. напиша:

    И за ова торнадото да не ви се Русите виновни, а?!
    Море…УДРИ ЈАЧЕ МАНИЈАЧЕ…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *