Стримерот на тешкиот начин ја научи лекцијата дека не се прави СЀ за гледаност

Или можеби е попаметно нешто да се направи надвор…

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Corbagjijata напиша:

    Koj go pusti doma ova gojdo. Vrzuvanje ko pes nadvor 😂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *