Струмичката полиција апси тежок криминалец

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Gligor напиша:

  Sramota sme nevidena na toj plostad nema li drugi luge da zastanat do ovoj covek da bese crnata cavka nemase ni policija da mu prijde sramota sme ziva predavnici kodosi uaaaaa.
  Da ziveee Makedonija !!!!

 • Daniel напиша:

  Abre kopil Oliver pusti si gi kucinjata u Tetovo i Skopje i Gostivar i Kicevo kletnik kade gi veat albanskite znaminja kopile edno selsko kopile ustata da ti ebam severdzanski

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *