Студентски проблеми 2023… И кога ќе помислите дека светот останува на младите ви доаѓа многу убаво нели?

„Добро ти сакаш да немаш род и сега јас што да правам со таа инфомација? Прави што сакаш, остави ме да се докажам“ – е фацата на девојката, а на крај кога ѝ рече „Жена си“,  како да ја опцу до трето колено…

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

 • Pero напиша:

  i ajde pak kazete zaostanat sum..
  ova se degenerici, koi pusti gi na goli otok da vidat kako se pecali leb.
  imas masko i zensko, ako ima kure e masko, ako nema kure e zensko, i toa e , a kako ti sakas da bides, mozes i marsovec da se kazes, ama ako imas kure si masko.
  edna od bolkite na amerika e toa sto mislat deka so voveduvanje na stotina polovi i gey brakot, mislat deka toa e top vo demokratijata… bolna rabota,
  fati ja ovaa debelava za cicki i stiskaj, stiskaj, pikni i dva prsta megu noze i butaj, da vidi dali e masko ili zensko, ebate degenericite

 • Царот напиша:

  Само Хитлер е за овие болесници

 • Жарко Г. напиша:

  Во овој забеган и дегенерисан свет секој можи да кажи што, како и кога сака, без да има за тоа некои последици.
  Секој можи да се самонаречи девојка, иако е маж, лезбејка, педер, педофил, пироман, но немој некој ни случајно да помисли да кажи дека е КОМУНИСТ. Е, тука ќе биде ставен на клада , потурен со бензин и запален да гори како во пеколот. Значи…КОМУНИСТИ…СТОП, а останатата педерана, лезбиојана и сите дегенерици…напред
  УЖАС

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.