Свадбата се претвори во масовна тепачка, а полицајците сметаат дека ја подобрија ситуацијава?

Полицаецот ја нокаутираше девојката… Епа со среќа на младенците …

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *