Сваќата на свадбата решила да фати некој млад петел, па одбра еден од музичарите и тргна во акција

Кога алкохолот ќе замеша прсти, срамот исчезнува, се додека видеото не се појави на интернет.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • dimce напиша:

    Koga maz ke se ispijani togas stanuva “”maziste””,pa e najpameten,fizicki spremen da se stepa so bilo koj….no zena koga ke se napie od nea izleguva cela porno,erotska,striptizerska imaginacija.Se razbira ova se odnesuva kaj 60-70% od dvata pola.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *