Светот на модата во шок: Брук Надер во креација што прилега само на згодно тело како нејзиното

27-годишната американска манекенка и актерка Брукс Надер го шокираше светот на модата со своето појавување на црвениот тепих, во скандалозно проѕирен фустан кој остави малку на фантазијата на забавата на „Sports Illustrated Swimsuit Issue“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *