„Талентираниов“ дечко смисли начин како да ја премина реката. Но, дали ќе успее?

Од старт се знаеше дека ова нема да заврши успешно… но, добро ајде, проба.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.