Талентот на импресивен начин ги сруши сите стереотипи за како треба да изгледа кошаркар

Другите околу него само трчкаат и се чудат како се случува ова да ги надигра.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.