Талентот од крстосницата: Дечкото жонглира како да нема утре и е подготвен да ви го разубави денот доколку поминувате од Ново Лисиче

Браво мајсторе, секоја чест!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *