Татко на годината 2023: Легендата вели дека детето се уште се лизга

Прашања кои ме мачат: Како мислеше дека само од себе ќе запре? Или очекуваше да удри во некое дрво?

  • aneta напиша:

    ojde..dajte novo dete

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *