Таткото се расправа со транс човекот кој сака да оди во женски тоалет додека ќерка му е внатре

„Ти си маж. Почни да се однесуваш како маж“

Транс човекот си вика „жена сум дај да не се тепам ќе испадне дека сум маж“ 🙂

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *