Таткото се вратил сам дома (виц)

– Тато, зошто си сам, каде е мама?
– Ќе си дојде за 2 часа.
– Во трговскиот ли остана?
– Не, долу е, паркира…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *