Таткото шегобиец изгледа ќе си спие во балонот денес… ако не се онесвестат жена му и детето пред тоа

Има ли кај нас ваков спреј?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *