Тато малку ја „навлажни“ мама и затоа ќе спие на тераса една недела!

И си заслужи, нема тука што…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.