Текбал е нашиот нов омилен спорт, а еве ја причината

Токму кога мислевте дека сте ги гледале сите спортови, текболот влегува во игра. Брутална комбинација на фудбал, одбојка и пинг-понг и сега сакаме ваква маса во редакцијата.

  • Nove напиша:

    Interesno. Pametni luge izmisluvaat novi raboti

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.