Теона е многу вешта со јазиците и стана позната во цел свет

Девојката е импресивна со својот талент за зборување многу јазици како да ѝ се мајчини. Таа веќе има над половина милион следбеници и на ТикТок и на Инстаграм.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Васе напиша:

    Страшно талентирано моме!!! Да е жива и здрава…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *