Терор со скокоткање: Човекот отишол на педикир ама жената не може да си ја заврши работата

Битно сите добија и добра терапија по смеење, па дури и вработените.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *