Тешка дилема за мажите: Ако морате да одберете едно, што би одбрале, моторот или девојката?

28-годишната канадска манекенка Клои Тера во жешка фотосесија за Харли Дејвидсон во Холивуд, Калифорнија.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.