Тешко на мажот кој вежба во оваа фитнес сала, нека си го чува „срцето“

Време? Место? Локација? Да провериме само…

 

  • Pero напиша:

    i ke kazete toa e normalno… abreeee, sve si iba mmajkata vise

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *