Тежок е швалерскиот живот кога ЖЕНА МУ ќе се врати порано од работа

Не издржа срце јуначко на крај :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Васе напиша:

    Како што би рекол еден колега со повеќе годишно брачно искуство: откако се оженив, немам дуп*ено!!! За да се впушти шизик во швалерација (што би рекол Тошо од К-15), треба да почитува 2 правила: 1) да не иде на кафе кај шваљерката, 2) да не ја носи шваљерката на кафе дома!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *