Тој се декларира како гасеница и како таква, ќе се вози во автобус висејќи!

Ах, светов…

  • TaznoNoVistinito напиша:

    Tazno, ovoj moze da kaze deka e gasenica a jas nemozam da kazam deka sum Makedonec od Makedonija

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *