Топ 10 најслатки моменти од приватниот живот на Лионел Меси, кои докажуваат дека и покрај тоа што е најдобар фудбалер на сите времиња е и прекрасен татко и сопруг

Да не беше неговата сопруга, многу малку ќе знаевме за неговиот семеен живот. Ти благодариме, Антонела.

 

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *