Торнадо откорна куќа! Дали торнадото е толку јако или таков е квалитетот на куќите во Америка?

Во секој случај страшна глетка.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Ameikanc напиша:

    Kukjite se napraveni od gips karton!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.