Тргнал по елка ама го фатиле празници, па можно е до наредна Нова година да ја однесе дома

Сигурно се сретнал со некои стари пријатели по пат, не можел да одбие.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *