„Тргнете ми се, да не ви се свртам!” Лавови против гладни хиени 1:0

Ова хиениве малку досадни…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Kur da jadete напиша:

    Ova isto Kako brakjata samo 30 na 1 Mozat da grakaat

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *