Трогателниот коментар на мајката на починатиот гимназијалец за кој се шпекулира дека му ставиле нешто во пијалокот во кафич во Скопје

 

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Stole напиша:

    Begaj sto podaleku od taa usrana drzava.Nikad nema da bide podobro nesto .Propadnata dupka

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *