Убаво е ако имаш талентирана девојка којашто знае да игра, и тоа на ролери!

Никогаш повеќе не сме биле фанови на ролери.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *