„Убер јаде” во вистинска смисла: Еве зошто понекогаш добивате производ помалку од тоа што сте нарачале

Уште ако си земал и бакшиш, на коњ е.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *