Ученици од Македонија го туркаат автобусот на ексурзија во Франција за да тргне, родителите револтирани

Родителите на учениците од СОУ „Добри Дол“ во Кавадарци го објавија ова видео на социјалните мрежи бидејќи се револтирани дека нивните деца го туркале автобусот за да тргне.

  • Kiril напиша:

    Majmunska drzava, majmunski agencii

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.