„Уф срце ми се допаѓа кога готвиш. Ептен богато ја зачини салатата…“

Ама денес нешто не сум гладен.

  • Сајбер Курајбер напиша:

    Тајниот рецепт од баба и

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *