Упс, ова беше за влакно! Скијач спаси жива глава и „искусно“ пропадна во дупката

Нам ни се крена адреналинот само гледајќи го видеово…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *