„Ура, денеска нема училиште, затоа што на наставничките им беше попречен патот!“

Патот под нозе и назад домче!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.