Урнебесно паѓање на бабата од скутерот што им го направи денот на комшиите, а и нашиот

Ах бе бабе. Супер одиш рикверц ама внимавај на сопки. Среќа што е добро.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Nikoj напиша:

    Motiki edni… ako pagjanjeto na edna baba moze da vi go napravi denot togas ste uste na nivo na 5 oddelenci…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *