Уште еден доказ дека пајажината е многу моќна работа е оваа борба на змија и пајак

Од сега кога ќе видите пајажина оставете ја, не знаете никогаш кога ќе ви затреба…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.