Утрински витаминчиња. Ајде, кој прв ќе го изеде јаболкото?

Како беше она: „Едно јаболко на ден…“

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *