Вака изгледа љубовта на прв поглед фатена на камера

Видеото си го објави стјуардесата и призна дека тоа било тоа – љубов на прв поглед.

  • Васе напиша:

    Што би рекол Бора Чорба: „заљубим се 5-6 пута, у року од 3 минута“!
    Песната е од машка гледна точка, но тоа важи и за жени!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *