Вака НЕ се прави салто на денска новогодишна забава

Денските новогодишни журки станаа многу популарни кај нас во последно време, а еве ви еден бесплатен совет од нас.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *